Ruszył program akceleracyjny

14 marca 2018
Ruszył program akceleracyjny

AKCJA AKCELERACJA!

Właśnie ruszyliśmy z rekrutacją do programu akceleracyjnego, który odbywa się na platformie akceleracyjnej. Stworzyliśmy przestrzeń, która ma na celu wspierać nie tylko startupy potrzebujące doradztwa, mentoringu, czy też kapitału, ale również firmy poszukujące innowacyjnych rozwiązań.

Program akceleracyjny kierowany jest dla zespołów i firm, które mają startup albo pomysł na startup i chcą zdobyć wsparcie doradczo-mentorskie od doświadczonych mentorów. To uczestnicy decydują komu chcą pokazać swój projekt. Platforma akceleracyjna daje im przestrzeń ogólną dla wstępnej prezentacji startupu oraz przestrzeń zamkniętą, do której zaprasza się wybranych mentorów i szczegółowo opisuje się projekt.

 

Program składa się z trzech etapów

Aplikacja - Zarejestruj się na platformie akceleracyjnej i opisz swój projekt. Zweryfikujemy Twój pomysł. Do Akceleracji zaprosimy najlepsze projekty.

Akceleracja - Weźmiesz udział w warsztatach, szkoleniach i indywidualnych konsultacjach. Zapewnimy Ci opiekę doświadczonego mentora. W ramach naszej społeczności przetestujemy Twój pomysł.

Gdy szukasz inwestora - Przygotujemy Cię do prezentacji. Zaprezentujesz swój projekt przed inwestorami, w tym funduszami VC. Najlepsze projekty uzyskają dofinansowanie.

Jakie są korzyści z uczestnictwa w programie akceleracyjnym?

- udział w warsztatach i szkoleniach

- dostęp do mentorów

- spotkania networkingowe

- wsparcie w poszukiwaniu dofinansowania- prezentacje przed inwestorami (w tym funduszami VC)

- dostęp do platformy crowdfundingowej

 

Zarejestruj się na platformie akceleracyjnej www.platform.kozminskiventure.com

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi aktualnościami na temat naszych programów i organizowanych przez nas wydarzeń? Zapisz się!

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytanie związane z obszarem działań Kozminski Venture Lab, napisz do nas!
Napisz do nas
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości