Warsztaty Fast Track 02

17 lipca 2018
Warsztaty Fast Track 02

W piątek, 13 lipca, odbyły się warsztaty Fast Track. To już druga odsłona wydarzenia, w którym biorą udział startupy zakwalifikowane do programu akceleracyjnego Kozminski Venture Lab oraz nasi mentorzy.

Celem wydarzenia jest łączenie początkujących przedsiębiorców z doświadczonymi mentorami. Podczas wydarzenia, startupy prezentują swoje projekty podczas 2,5-minutowego pitchu, a następnie, w części warsztatowo-networkingowej, mają możliwość indywidualnych konsultacji z każdym z mentorów.

Przed mentorami zaprezentowały się trzy startupy – AI Stakeholder, Guestpark oraz Role Gate. Każdy z nich otrzymał przestrzeń dla prezentacji swojego projektu, a następnie możliwość pracy networkingowej z mentorami. Mentorzy działający w naszym programie akceleracyjnym podczas takich wydarzeń jak Fast Track dzielą się ze startupami swoim doświadczeniem i wiedzą oraz doradzają w kwestii rozwoju projektu.

Kolejny rok akademicki rozpoczniemy od podobnego wydarzenia, ponieważ na październik planowana jest trzecia edycja Fast Track. Dla tych wszystkich, którzy chcieliby zgłosić się do programu akceleracyjnego, zapraszamy na konsultacje do naszego biura. Pracujemy całe wakacje, a projekt możecie skonsultować w poniedziałki i czwartki w pokoju A-127.

Przypominając nasze doświadczenia z pierwszego Fast Tracka, zachęcamy do przyjrzenia się, jak wygląda i jak przygotować się do następnej odsłony: 

http://kozminskiventure.com/fast-track-no-1-lessons-learned.html

Do zobaczenia!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi aktualnościami na temat naszych programów i organizowanych przez nas wydarzeń? Zapisz się!

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytanie związane z obszarem działań Kozminski Venture Lab, napisz do nas!
Napisz do nas
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości